Pomoc

Jak oglądać filmy i seriale online w serwisie FilmowaKraina.TV?


Aby oglądać filmy i seriale online w serwisie FilmowaKraina.TV musisz najpierw przejść na stronę filmu lub serialu, który chcesz obejrzeć. Możesz to zrobić klikając w plakat na stronie głównej lub poprzez zakładki Filmy Seriale. Innym sposobem jest wyszukanie konkretnego tytułu za pomocą wyszukiwarki w prawym górnym rogu ekranu.

Kolejnym krokiem jest wybranie odpowiedniego źródła, czyli Linki, staramy się dostarczać zawsze po kilka opcji z róznych hostingów do wyboru, więc jak masz problem z jednym linkiem przełącz się na inny.

Po kliknięciu powinno rozpocąć się odliczanie 20 sekund, po tym czasie pojawi sie odtwarzacz z wybranym przez ciebie filmem, a wtedy wystarczy już tylko kliknąć PLAY, a film lub serial zacznie się odtwarzać.

Co jeśli na stronie filmu lub danego odcinka serialu nie ma żadnej z powyższych opcji?


Jeśli na stronie filmu lub danego odcinka serialu nie ma żadnej z powyższych opcji to znaczy, że w serwisie nie ma obecnie linków do tego materiału. Możesz dodać link samemu, po uprzednim zapoznaniu się z Regulaminem serwisu.

Czemu kiedy wciskam PLAY otwierają mi się reklamy?


Seriale i filmy umieszczane są na zewnętrznych serwisach typu openload.co czy streamango.com, które są całkowicie niezależne względem naszego serwisu. Oznacza to, że nie jesteśmy w stanie w żaden sposób wpłynąć na wyświetlane reklamy, w tym na ich częstotliwość czy rodzaj.

Czy korzystanie z serwisu naprawdę jest darmowe?


Oczywiście, możesz kożystać z darmowej opcji serwisu, lub wykupić konto premium które znosi wszelkie limity i ograniczenia.

Czemu film lub serial się nie uruchamia, a zamiast tego wyświetla się komunikat "We're Sorry", "Video not Found" lub "Stream not Found"?


Jeśli zamiast filmu lub seriali wyświetla Ci się jakikolwiek komunikat oznacza to, że prawdopodobnie materiał został usunięty.

Czemu film lub serial zacina się podczas odtwarzania?


W 90% przypadków jest to wina twojego dostawcy internetu.

Jeżeli jednak masz tam na różnych linkach zgłoś to na forum tutaj: https://forum.filmowakraina.tv/forum-6.html

Postaramy się przyjżeć problemowi bliżej, dodać nowe źródła etc ...